MARCIN KOZŁOWSKI

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Ania i Marcin:

"Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy z Marcinem. Już podczas przeglądania galerii zdjęć na stronie urzekły nas niestandardowe ujęcia, ciekawe pomysły i kreatywne rozwiązania, więc wiedzieliśmy czego się spodziewać - jednak efekt końcowy i tak przerósł nasze najśmielsze oczekiwania:) Od początku urzekło nas zaangażowanie i pasja, z jaką Marcin oddaje się fotografowaniu. Musimy dodać, że sama współpraca z Marcinem była dla nas wspaniałym doświadczeniem

i przyniosła nam dużo radości - tych niesamowitych chwil spędzonych w plenerze, wypełnionych śmiechem oraz żartami. Profesjonalizm oraz poczucie humoru Marcina pozwoliło stworzyć atmosferę sprzyjającą kreatywnym pomysłom oraz efektywnej współpracy, której owoce możemy podziwiać w naszym albumie."

Kasia i Koen:

"Podczas poszukiwań fotografa na nasz ślub i wesele natrafiliśmy na stronę Marcina

i od razu zakochaliśmy się w jego zdjęciach. Wiedzieliśmy już, że nie chcemy nikogo innego, tylko tego fotografa! I był to wybór najlepszy! Wszyscy znajomi oraz rodzina (w Polsce oraz za granicą) zgodnie mówią, że piękniejszych zdjęć ślubnych nigdy nie widzieli. Każde jedno zdjęcie jest niezwykłe i pokazuje magię tego pięknego dnia. Jesteśmy nimi zachwyceni! Dziękujemy Marcin!"

Damian i Martyna

"Marcin to profesjonalista w każdym calu. Świetnie przygotowany, również odpowiednio nakierował nas przy sesji zarówno ślubnej jak i plenerowej, więc mieliśmy spory wpływ na końcowy wynik. Na naszym weselu był niczym duch - pojawiał się i znikał w najbardziej odpowiednich momentach zatrzymując ważne dla nas chwile. Sesja wyszła rewelacyjnie i nasi znajomi bardzo dobrze ją ocenili na przyjacielskim pokazie. My mamy super pamiątkę na całe życie. Robienie weselnych sesji z Marcinem to przyjemność nie tylko dlatego, że podchodzi bardzo indywidualnie do tematu ale też dlatego, że jest to naprawdę fajny i uprzejmy facet. Poza tym było to trzecie z rzędu wesele, które w naszej rodzinie obsługiwał, więc mógłbym go mianować rodzinnym fotografem" 

Martyna i Jarek

"Polecamy Marcina, bardzo miła atmosfera podczas współpracy. Poświęcił nam bardzo dużo czasu i uwagi. Jest słowny, punktualny i uczciwy. Zdjęcia są super."

Patrycja i Przemek

"Wybór fotografa na tak ważny dzień jak ślub był dla mnie i męża kluczową sprawą.

I mogę zapewnić każdego, że oboje jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy właśnie na Marcina. Gdy tylko zobaczyliśmy efekty jego pracy dla innej pary, już wiedzieliśmy, że znaleźliśmy naszego fotografa. Była to jedna z naszych najlepszych decyzji, dzięki której mamy wspaniałą pamiątkę i cudowne wspomnienia. Gorąco polecamy"

Maja i Kazik

"Bardzo serdecznie polecamy. Fotograf i jego wspaniała asystentka przemykali pomiędzy weselną gromadą niczym duchy i w ogóle nie czuliśmy, ze jesteśmy fotografowani. Byliśmy zrelaksowani i zdjęcia wyszły pięknie i naturalnie pomimo wrześniowego chłodu i deszczu. Dziękujemy!"

Kasia i Paweł

"Współpraca z Marcinem była czystą przyjemnością! Długo szukaliśmy odpowiedniego fotografa – pomysłowego, profesjonalnego oraz w pełni otwartego na nasze pomysły. Już pierwsze spotkanie utwierdziło nas w przekonaniu, że to artysta z duszą i świetnie będzie się nam współpracowało. Rzadko znajduje się człowieka tak pozytywnie nastawionego do innych ludzi – w szczególności przy pierwszym spotkaniu. Serdeczny, cierpliwy, pomysłowy, profesjonalny, pełen energii… śmiało możemy powiedzieć, że rozumieliśmy się bez słów, bądź Marcin zrozumiał nasze potrzeby i oczekiwania bez żadnego problemu. Nie tylko podarował nam przepiękne zdjęcia ale przede wszystkim sprawił, że sesja zdjęciowa była niezwykłą przygodą

i wspaniałym doświadczeniem. DZIĘKUJEMY!"

Paulina i Marcin

"Marcin to nie fotograf, to artysta. Na każdym Jego zdjęciu widać serce, które w nie włożył. Efekty - płaczecie ze szczęścia, że macie setki mega zdjęć i jest wielki problem, żeby wybrać te, które zawisną na waszych ścianach :)"